اخبار و مطالب اخبار و مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاري همايش دوچرخه سواري در يزد به مناسبت روز ملي اهداي خون

برگزاري همايش دوچرخه سواري در يزد به مناسبت روز ملي اهداي خونبه گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون استان يزد؛ به مناسبت 9مرداد ، روز ملي اهداي خون و با هماهنگي اين اداره كل با هيئت دوچرخه سواري و هيئت ورزش هاي همگاني استان و صداو سيماي مركز يزد همايش بزرگ دوچرخه سواري برگزار شد.
اين مراسم كه سه شنبه 11 مرداد ماه از ساعت 6/30
 صبح با حضور مدير كل و كاركنان انتقال خون ، رئيس هيئت ورزش هاي همگاني و برخي از روساي هيئت هاي ورزشي استان ، اهداكنندگان خون و جمعي از دوچرخه سوران از ميدان آزادي آغاز شد و دوچرخه سواران مسير ميدان آزادي تا انتقال خون يزد را ركاب زدند.

در حاشيه اين مراسم دكتر تقوايي؛ مدير كل انتقال خون استان به خبرنگار صداي مركز يزد با اشاره به شعار هفته انتقال خون (با اهداي خون سالم ،‌ زندگي را به اشتراك بگذاريم) افزود:9 مرداد روز ملي اهداي خون را به همه تبريك مي گويم و اميدوارم اهداكنندگان با توجه به شعار امسال و با همراهي خود همچون گذشته ياري گر اين اداره كل در تامين خون سالم براي بيماران باشند.
گفتني است روز هاي سه شنبه هر هفته در استان به نام روز سه شنبه هاي بدون خودرو نامگذاري شده و در هر هفته يكي از ارگانها ميزباني اين برنامه فرهنگي راعهده دار مي باشد كه انتقال خون يزد در سال جاری يك نوبت به مناسبت روز جهاني اهداكنندگان خون و در این هفته هم به مناسبت روز ملي اهداي خون ميزبان همايش دوچرخه سواري در يزد بوده است.