اخبار و مطالب اخبار و مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور مدیر پایگاه یزد در در غرفه صدا و سيما نمايشگاه دهه فجر

حضور مدیر پایگاه یزد در در غرفه صدا و سيما نمايشگاه دهه فجر به گزارش روابط عمومی پایگاه، طبق هماهنگي هاي قبلي عصر روز يكشنبه مورخ 17/11/89 در پنجمين روز از دهه مبارك فجر دكتر سيد علي خدايي با حضور در محل نمايشگاه دهه فجر و غرفه صدا و سيماي مركز يزد، دستاوردهاي سازمان انتقال خون از آغاز انقلاب اسلامي ايران تا حال حاضر را برشمرد و اين دستاوردها را مرهون انقلاب دانست.

     مدير پايگاه انتقال خون ضمن عرض تبريك ايام ا... دهه فجر و 22 بهمن،با توجه به روز شماري دهه امسال و شعار پنجمين روز از اين دهه به نام" انقلاب اسلامي، جوانان، خودباوري و نهضت علمي" در پاسخ به خبرنگار صدا و سيما كه پرسيد با توجه به نامگذاري امروز به اين نام چه توصيه اي براي جوانان داريد گفت شعار امسال سازمان جهاني بهداشت در روز 24 خرداد روز جهاني اهداكنندگان به نام "خون جوان در رگهاي جهان"نامگذاري شده است و جوانان عزيز بايد قدر سلامتي خود را بدانند و شكرانه سلامتي خود خون اهدا نمايند.

نكته قابل ذكر اينكه اين مصاحبه بصورت زنده از برنامه راديويي شكوه افتخار ساعت 15/19 پخش گرديد.

     همچنين رييس روابط عمومي و اموربين املل استانداري به همراه تني چند از معاونين استاندار در غرفه اين پايگاه حضور يافته و از شركت فعال پايگاه انتقال خون يزد در اين نمايشگاه ابراز رضايت نمودند.

     گفتني است پايگاه انتقال خون علاوه بر توزيع بروشور و پوستر و كتابچه راهنماي اهدا خون و پاسخ به سوالات مراجعين، مسابقه نقاشي نيز در دورده سني كودك و نوجوان با موضوعات اهداي خون ، خاطرات انقلاب و موضوعات مرتبط برگزار مي نمايد شركت كنندگان در اين مسابقه با حضور در غرفه پايگاه علاوه بر آشنا شدن با مراحل اهداي خون نقاشي خود را ترسيم كرده و در پايان هديه اي دريافت مي كنند. قرار است در پايان 22 بهمن به 10 نفر از برگزيدگان اين مسابقه جوايزي به رسم يادبود اهدا مي شود..