نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اداره کل انتقال خون استان یزد «شایسته تقدیر ویژه» شد

اداره کل انتقال خون استان یزد «شایسته تقدیر ویژه» شد

در هشتمین اجلاس سراسری نماز از مدیر کل انتقال خون استان یزد به عنوان دستگاه شایسته تقدیر ویژه در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نماز تجلیل به عمل آمد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد؛ این اجلاس که در شهرستان خاتم و با حضور رئیس ستاد اقامه نماز کشور، امام جمعه، استاندار و مسئولین استان برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی با اهدای لوحی با امضای استاندار از اداره کل انتقال خون استان یزد در راستای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در دستگاه به عنوان شایسته تقدیر ویژه، تجلیل کرد.

متن این تقدیرنامه به شرح زیر می باشد:

نماز تجلی عشق و آیینه عرفان و نردبان صعود به سوی معبود است. اصلی ترین نیاز بشر و اقامه آن در جامعه از مهمترین برنامه های پیامبران الهی بوده و از اهم شاخص های جامعه دینی به شمار می رود، از این رو برپادارندگان نماز را اجرای بس بزرگ و سترگ است که هیچ زبان و قلمی را یارای توصیف و توان بیان عظمت آن نیست.

لیکن به حکم اشکرکم لله اشکرکم للناس زحمات و تلاش های ارزشمندتان در ترویج و توسعه فرهنگ نورانی  نماز در سال 1400 را ارج نهاده، ضمن تبریک کسب عنوان شایسته تقدیر ویژه ، عالی ترین مراتب تشکر و قدردانی خود را از جنابعالی اعلام می نمایم.

توفیقات روز افزون شما زا در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه الطاف خداوند متعال و عنایات خاصه حضرت ولیعصر (عج) ، تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت اله العظمی امام خامنه ای ( مدظله العالی) خواهانم.