نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اداره کل انتقال خون یزد و ستاد اقامه نماز تفاهم نامه همکاری امضا نمودند

اداره کل انتقال خون یزد و ستاد اقامه نماز تفاهم نامه همکاری امضا نمودند

مدیرستاد اقامه نماز استان با حضور در انتقال خون یزد ضمن امضای تفاهم نامه ترویچ فرهنگ نماز به صف اهداکنندگان خون پیوست.

به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون يزد، تفاهم‌ نامه دو جانبه در امر توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز روز بیست و یکم تیر ماه در دفتر مدیر کل انتقال خون یزد با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز و دکتر نقی تقوائی مدیر کل انتقال خون استان در سال ۹۹ منعقد گردید.

نقی تقوائی مدیر کل انتقال خون استان و رييس شوراي اقامه نماز دستگاه؛ با اشاره به حدیث قدسی درباره اهمیت نماز جماعت گفت: اقامه نماز جماعت هدف پیامبران الهی بوده است و وظیفه ما این است در این راه هرچه توان داریم خرج نماییم.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین سید اکبر موسوی؛ مدیر ستاد اقامه نماز استان از فعالیت و تلاش انتقال خون در طول سال و مخصوصا در ایام شیوع ویروس کرونا در راستای تامین خون سالم برای بیماران تشکر کرد و گفت: اداره کل انتقال خون یزد در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز خوش درخشیده است و نتیجه آن کسب مقام شایسته تقدیر ویژه و شایسته تقدیر در چند سال اخیر است.

گفتنی است در راستای تحقق آیه شریفه إن مکناهم فی الارض اقامو الصلاه و…(حج_۴۱) و به منظور عملیاتی نمودن پیام های مقام معظم رهبری در اجلاس های سراسری نماز، پس از برگزاری جلسات مشترک و تخصصی و کارشناسی بین مسئولین مربوطه در دو دستگاه، برنامه های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز سال ۱۳۹۹ اداره کل انتقال خون یزد مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

لازم به ذکر است در پایان جلسه، مدیر و کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان با اهدای خون به صف اهداکنندگان خون پیوستند.