نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

از اعضای جوان و داوطلب هلال احمر اهداکننده خون تقدیر و تشکر شد

از اعضای جوان و داوطلب هلال احمر اهداکننده خون تقدیر و تشکر شد

در آستانه عید مبعث و طی مراسمی از اعضای جوان و داوطلب اهداکننده خون که در طرح ملی "قرار مهربانی" حضور یافتند، تقدیر و تشکر شد.

 به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون استان يزد، در مراسمی که با حضور مدیر کل انتقال خون استان و مسئولین هلال احمر روز چهارشنبه بیستم اسفند و به میزبانی جمعیت هلال احمر شهرستان یزد برگزار شد، از اعضای فعال جوان و داوطلب اهداکننده خون که در طرح ملی "قرار مهربانی" حضور پررنگی داشتند تقدیر و تشکر شد.

مدیر کل انتقال خون یزد در این مراسم با اشاره به سنخیت و هدف مشترک انتقال خون و هلال احمر گفت: هلال احمر و انتقال خون ارتباط تنگاتنگی با هم دارند و در استان این ارتباط و علاقه همکاری بیش از پیش نمود پیدا کرده و با همکاری این دو دستگاه شاهد حضور فعال اعضای هلال احمر در انتقال خون هستیم.

دکتر نقی تقوائی ضمن تشکر از همراهی و همکاری اعضای جوان و داوطلب اهداکننده خون در طرح ملی "قرار مهربانی" افزود: با توجه به اینکه در روز های پایانی سال، استقبال از اهدای خون کاهش می یابد از اعضای جوانان و داوطلبان هلال احمر درخواست داریم با اطلاع رسانی و حضور پررنگ در انتقال خون و در راستای کمک به همنوع، با اهدای خون بهترین عیدی را به بیماران هدیه نمایند.

در پایان مراسم ضمن تقدیر از اعضای جوان و داوطلب اهداکننده خون از مدیر کل و مدیر روابط عمومی انتقال خون استان نیز به پاس همراهی و همکاری در این طرح تجلیل به عمل آمد.

گقتنی است طرح پویش "قرار مهربانی" با هدف تامین خون سالم برای بیماران به صورت سراسری در کشور با همکاری و هماهنگی ادارات کل انتقال خون و جمعیت هلال احمر و به صورت ماهیانه از ابتدای سال جاری شروع و تا پایان سال ادامه دارد که طی آن اعضای جوانان و داوطلبان هلال احمر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی خون اهدا می کنند، که تابحال ورزشکاران و دانشجویان عضو هلال احمر یزد و همچنین داوطلبین و اعضای جوانان هلال احمر شهرستان های خاتم ، بافق ، مهریز، تفت و یزد در این طرح حضور یافتند.