نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

از برگزیدگان کمپین هدیه سرخ تجلیل شد

از برگزیدگان کمپین هدیه سرخ تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی انتقال خون یزد، همزمان با روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر از برگزیدگان کمپین هدیه سرخ که به مناسبت روز جهانی اهداکنندگان خون و رمضان سال گذشته برگزار شد تجلیل به عمل آمد.

در ابتدای مراسم که بیستم اردیبهشت در دفتر مدير كل انتقال خون استان يزد برگزار شد؛غدیریان دبیر کانون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و دبیر کمپین هدیه سرخ ضمن ارائه گزارش، نحوه برگزاری و اهداف این کمپین را عنوان نمود

 در ادامه مراسم دکتر تقوائی ضمن گراميداشت هفته هلال احمر و با اشاره به اهميت اهداي خون در جامعه افزود: خون و فرآورده هاي خوني جايگزيني ندارد و تنها راه تامين آن، اهداي خوني است كه از سوي اهداكنندگان انجام مي شود.

دكتر نقي تقوائي با اشاره  به کاهش ذخایر خونی در ماه رمضان (مخصوصا در نیمه اول ماه مبارک) از دبیر و منتخبین کمپین خواست تا با راه اندازی کمپین جدید در امسال و استمرار آن و اطلاع رسانی ترویج فرهنگ اهدای خون و استفاده از ظرفیت های  فضای مجازی و ترغیب جامعه هدف در این کارخیرمندانه یاری رسان انتقال خون باشند.

لازم به ذکر است کمپین هدیه سرخ سال گذشته به مناسبت روز جهانی اهداکنندگان خون و همزمان با شروع ماه مبارک رمضان بین دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد راه اندازی شد که در این بین از سه نفر از منتخبین و دبیر کمپین تشکر و قدردانی شد