نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

از برگزیدگان کمپین هدیه سرخ تجلیل شد

از برگزیدگان کمپین هدیه سرخ تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی انتقال خون یزد، به مناسبت 16 آذر روز دانشجو، از برگزیدگان کمپین هدیه سرخ که به مناسبت روز جهانی اهداکنندگان خون و رمضان امسال برگزار شد، تجلیل به عمل آمد.

این مراسم که هفدهم آذر در دفتر مدير كل انتقال خون استان يزد برگزار شد؛آرش غدیریان دبیر کانون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و دبیر کمپین هدیه سرخ با بیان گزارشی، از نحوه برگزاری و اهداف این کمپین افزود: امسال کمپین، بسیار خوب و با استقبال گسترده دانشجویان برگزار شد و امیدواریم با برقراری ارتباط با انتقال خون استان بتوانیم در راستای جان بیماران قدم برداریم.

 در ادامه مراسم دکتر تقوائی ضمن گراميداشت روز دانشجو و با اشاره به اهميت اهداي خون در جامعه افزود: خون و فرآورده هاي خوني جايگزيني ندارد و تنها راه تامين آن، اهداي خوني است كه از سوي اهداكنندگان انجام مي شود.

دكتر نقي تقوائي با اشاره  به نقش دانشجویان در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون و کارهای انسان دوستانه، از دبیر و منتخبین کمپین خواست تا با راه اندازی کمپین جدید در فصل سرد و استمرار آن تا پایان سال و اطلاع رسانی ترویج فرهنگ اهدای خون و استفاده از ظرفیت های  فضای مجازی و ترغیب جامعه هدف در این کارخیرمندانه یاری رسان انتقال خون باشند.

لازم به ذکر است کمپین هدیه سرخ امسال به مناسبت روز جهانی اهداکنندگان خون و همزمان با شروع ماه مبارک رمضان بین دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد راه اندازی شد که در این بین از سه نفر از برگزیدگانی که عکسهای در حین اهدای خون خود را ارسال نموده بودند، قدردانی شد.