نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

از کارکنان انتقال خون یزد تقدیر و تشکر شد

از کارکنان انتقال خون یزد تقدیر و تشکر شد

با حضور مدیر کل انتقال خون و نماینده ولی فقیه در هلال احمر استان از کارکنان این اداره کل  که در تیم های سیار اهدای خون شهرستان مهریز همکاری می کنند تقدیرو تشکر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد،  این مراسم روز سه شنبه هفتم دی ماه در دفتر مدیر کل انتقال خون استان برگزار شد و علاوه بر مدیر کل انتقال خون و نماینده ولی فقیه در هلال احمر، رئیس و مسئولین هلال احمر شهرستان مهریز نیز حضور داشتند.

ابتدا دکتر نقی تقوائی؛ مدیر کل انتقال خون استان ضمن تشکر از همراهی همیشگی هلال احمر شهرستان مهریز در استقرار تیم های سیار اهدای خون در آن شهرستان، با اشاره به حس انسان دوستانه مردم یزد برای اهدای خون گفت: مردم استان در بحث های ایثارگرانه مثل اهدای خون استقبال خوبی دارند به نحوی که میزان متوسط اهدای خون در کشور حدود 23 در هر هزار نفر است در حالی که این میزان در استان حدود 35 در هر هزار نفر است.

سپس حجت الاسلام شعشعی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان با اشاره به آیه 32 سوره مائده که می فرماید: "هر کس یک نفر را زنده کند گویا همه خلق را زنده کرده است" گفت: هر وقت تیم سیار اهدای خون در شهرستان مهریز استقرار می گردد کارکنان انتقال خون یزد با مجاهدت و ایثار خود و طی یک اقدام جهادی در این شهرستان حضور می یابند و در راستای نجات جان بیماران تلاش می کنند.

در پایان جلسه رئیس هلال احمر شهرستان مهریز نیز از زحمات کارکنان این اداره کل در راستای تامین خون سالم برای بیماران تقدیر و تشکر کرد.

در پایان مراسم با اهدای لوح از طرف فرماندار شهرستان مهریز از تلاش کارکنان انتقال خون یزد  که در تیم های سیار اهدای خون شهرستان مهریز همکاری داشتند تقدیر و تشکر به عمل آمد.