نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اعضای جوانان و داوطلبان هلال احمریزد از پویش قرار مهربانی و به رسم ایثار حمایت کردند

اعضای جوانان و داوطلبان هلال احمریزد از پویش قرار مهربانی و به رسم ایثار حمایت کردند

به مناسبت روز دانشجو تعدادی از اعضای جوانان و داوطلبان هلال احمر یزد با اهدای خون و با هدف کمک به هم نوع، حمایت خود را از طرح ملی پویش "قرار مهربانی" و پویش "به رسم ایثار" اعلام نمودند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون يزد، روز دوشنبه هفده آذر تعدادی از اعضای جوانان و داوطلبان هلال احمر یزد با حضور در انتقال خون یزد با شعار "اهدای خون هدیه برای نجات انسان ها" خون خود را به بیماران هدیه نمودند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد در حاشیه این مراسم گفت طرح پویش "قرار مهربانی" به صورت سراسری در کشور با همکاری و هماهنگی ادارات کل انتقال خون و جمعیت هلال احمر و به صورت ماهیانه از ابتدای سال جاری شروع و تا پایان سال ادامه دارد که طی آن اعضای جوانان و داوطلبان هلال احمر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی خون اهدا می کنند.

وهاب نخل بند ادامه داد: هدف از این طرح با توجه به کاهش اهدای خون به علت شیوع ویروس کرونا، تامین خون سالم برای بیماران است که در این بین تعدادی از جوانان در حمایت از پویش "قرار مهربانی" و تعدادی از داوطلبان نیز در حمایت از پویش "به رسم ایثار" خون خود را اهدا کردند.

گفتنی است طرح پویش "به رسم ایثار" با همکاری و هماهنگی بسیج و انتقال خون استان از هفته بسیج آغاز شده است و طی آن در هر هفته، یک از حوزه های بسیج یزد به نیابت از هر شهید و با یاد و خاطره 4000 شهید گلگون کفن استان خون و پلاسما اهدا می کنند.