نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز طرح پویش اهدای خون بسیجیان از هفته بسیج

آغاز طرح پویش اهدای خون بسیجیان از هفته بسیج

مدیر کل انتقال خون استان یزد از آغاز طرح پویش اهدای خون بسیجیان به شیوه "هر هفته یک حوزه" در راستای تحقق شعار کمک مومنانه در هفته بسیج خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون يزد، مدیر کل انتقال خون استان در نشست با معاون بسیج سازندگی سپاه الغدیر یزد با اشاره به حياتي بودن سازمان انتقال خون و ارائه محصولات نوین انتقال خون و میزان سلامت خون افزود: اهداکنندگان سرمایه های انتقال خون هستند و مردم دارالعباده استقبال خوبی از اهدای خون دارند.

دکتر نقی تقوائی با اشاره به شرایط خاص پیش آمده گفت: با توجه به کاهش اهدای خون به علت شیوع ویروس کرونا از تمام اقشار جامعه مخصوصا بسیجیان استان دعوت می کنیم در قالب این پویش جهت تامین خون سالم برای بیماران، این اداره کل را یاری نمایند.

وی افزود: در طرح پویش اهدای خون بسیجیان که با همکاری و هماهنگی بسیج و انتقال خون از هفته بسیج آغاز خواهد شد، انتظار می رود در هر هفته یک از حوزه های بسیج یزد برای اهدای خون بسیجیان هماهنگی لازم انجام و شرایط حضور بسیجیان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مراکز انتقال خون فراهم گردد.

در ادامه نشست سرهنگ مجید صادقی با اشاره به گرامیداشت هفته بسیج گفت: اهدای خون از مصادیق بارز انسان دوستی است چون با هرکیسه خون اهدایی می توان جان سه نفر را نجات داد.

معاون بسیج سازندگی سپاه الغدیرگفت: با پتانسیل موجود در بسیج، آمادگی داریم تا با اجرای طرح پویش اهدای خون بسیجیان "هر هفته یک حوزه" در تامین ذخیره خون موردنیاز بیماران کمک نماییم.

قرار است به مناسبت هفته بسیج، پویش اهدای خون بسیجیان به شیوه "هر هفته یک حوزه" با حضور فرمانده سپاه الغدیر و طی تفاهم نامه همکاری امضا و آغاز شود.