نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

انتقال خون و هلال احمر خانواده ای از جنس ایثار و نوع دوستی هستند

انتقال خون و هلال احمر خانواده ای از جنس ایثار و نوع دوستی هستند

مدیر کل انتقال خون استان یزد:

انتقال خون و هلال احمر خانواده ای از جنس ایثار و نوع دوستی هستند

مدیر کل انتقال خون استان یزد با حضور در جمعیت هلال احمر استان، نجات جان همنوع هدف مشرک دو دستگاه خواند و 18 اردیبهشت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر را به مدیر عامل، مسئولین و کارکنان جمعیت هلال احمر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون یزد، در این دیدار نقی تقوائی از همراهی همیشگی اعضای جوانان ، داوطلبان و امداد و نجات و کانون های دانشجویی هلال احمر در بحث اهدای خون و نجات جان همنوع تقدیر و تشکر کرد و گفت: کمک به دیگران حس خوبی به انسان دست می دهد خصوصا اینکه در نجات جان هم نوع باشد.

دکتر محسن حرازی زاده؛ مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان نیز ایثار و از خود گذشتگی را نقطه اشتراک دو ارگان خواند و افزود: حس اهدای خون و کمک به هم نوع، حس قشنگی است و هدف دو دستگاه نیز نجات جان مردم است و این کار عملی نمی شود مگر با ایثار مردم و کارکنان دو نهاد.

وی با اشاره به شعار امسال گرامیداشت هفته هلال احمر "یک قرن خدمت بی منت " گفت: جمعیت هلال احمرهمواره کوشیده است با اجرای درست و اصولی وظایف بشردوستانه و قانونی خویش، خدمتگزار مطمئن مردم مخصوصا سانحه‌دیدگان و نیازمندان جامعه باشد ومردم نیز نشان داده‌اند با ضریب بالا به هلال‌احمر اعتماد دارند.

وی در پایان یادآور شد؛ هلال احمر همیشه از ارگانهای پیشرو در اهدای خون بوده و در طول سال با برگزاری پویش های مختلف و طی برنامه ریزی انجام شده با مشارکت اعضای جوانان و داوطلب، هلال احمر سعی کرده در راستای نجات جان همنوع قدم بردارد.