نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

انتقال خون یزد؛میزبان خدّام حرم رضوی

انتقال خون یزد؛میزبان خدّام حرم رضوی

به مناسبت دهه کرامت خادمان رضوی با حضور در انتقال خون یزد و آوردن پرچم متبرک حضرت رضا (ع) حال و هوای رضوی را در بین اهداکنندگان خون ایجاد نمودند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون يزد، با هماهنگی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در یزد و در دومین روز از دهه کرامت،خدّام حضرت امام رضا (ع) در بین اهداکنندگان خون حضور یافتند و با قرائت صلوات خاصه، مدیحه سرایی در مدح امام هشتم ، توزیع تبرکی بین اهداکنندگان و کارکنان انتقال خون ضمن تبریک این ایام از ایثارگری و تلاش آنان برای نجات جان بیماران تشکر نمودند.

اهداکنندگان خون که از سرمایه های انتقال خون به شمار می آیند از این اتفاق بسیار خوشنود بودند و با تمسک جستن به آن امام همام و این که توانستند از راه دور ارتباط معنوی با ثامن الحجج برقرار نمایند، خرسند بودند.

رئیس دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در یزد که در این مراسم خدّام رضوی را همراهی می کرد در پایان به همراه خادمان از بخش های مختلف انتقال خون بازدید نمودند.

دکتر رحیمی نسب از مهمترین اهداف برگزاری این مراسمات را ترویج زیارت از راه دور هشتمین امام همام(ع)، گسترش فضای معنوی حرم رضوی در کشور با حضور خدام آن حضرت و ترویج فرهنگ رضوی در قالب مسابقات و برنامه‌های فرهنگی ذکر کرد.

رئیس دفتر نمایندگی آستان قدس در یزد این حرکات را یک نماد برای انگیزش و توجه هر چه بیشتر مردم به حرم مطهر امام رضا(ع) و از مصادیق بارز تعظیم شعائر الهی دانست.