نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

انتقال خون یزد؛ میزبان خدّام حرم رضوی

انتقال خون یزد؛ میزبان خدّام حرم رضوی

همزمان با دهه کرامت و با حضور خادمین حرم رضوی از چند تن از اهداکنندگان پلاکت در انتقال خون یزد تقدیر و تشکر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون یزد، با هماهنگی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در یزد و در ششمین روز از دهه کرامت، خدّام حضرت امام رضا (ع) در بین اهداکنندگان خون حضور یافتند و با مدیحه سرایی در مدح امام هشتم ، توزیع تبرکی بین اهداکنندگان و کارکنان انتقال خون ضمن تبریک این ایام از ایثارگری و تلاش آنان برای نجات جان بیماران تشکر کردند.

در این مراسم مدیر کل انتقال خون استان با اشاره به حیاتی بودن سازمان انتقال خون در خصوص جایگاه انتقال خون استان در کشور، محصولات نوین انتقال خون و سلامت خون استان صحبت کرد.

دکتر نقی تقوائی در ادامه با تاکید بر داوطلبانه بودن اهدای خون در ایران گفت: اهداکنندگان سرمایه های انتقال خون هستند و مردم دارالعباده استقبال خوبی از اهدای خون دارند به نحوی متوسط اهدای خون در کشور به ازای هر هزار نفر 25 نفر است در حالی که در استان یزد 35 در هر هزار نفر است.

در این مراسم تعدادی از اهداکنندگان پلاکت آفرزیس که به صورت متناوب و مستمر پلاکت اهدا می کنند، توسط مدیر کل و خدّام حرم رضوی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در ادامه مراسم خدّام در بخش های مختلف این اداره کل مثل اهداکنندگان، فرآورده ، پخش خون ، آزمایشگاه و کنترل کیفی حضور یافتند و کارکنان این اداره کل از راه دور با بوسیدن پرچم متبرک حرم رضوی به آن امام همام تمسک جستند.

در پایان مراسم تعدادی از خادمین حرم رضوی با اهدای خون به صف بخشندگان حیات پیوستند.