نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اهداکنندگان خون خاص هستند

اهداکنندگان خون خاص هستند


سرپرست مدیریت شعب بانک مسکن استان یزد:همزمان با 14 ژوئن (24 خرداد) روز جهانی اهداکنندگان خون سرپرست مدیریت شعب، مسئولین و کارکنان بانک مسکن یزد با هدف ترویج فرهنگ اهدای خون و کمک به همنوع خون خود را هدیه نمودند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون استان يزد، محمد غفوریان؛ سرپرست مدیریت شعب بانک مسکن استان با حضور در دفتر مدیر کل انتقال خون استان، اهداکنندگان خون را افراد خاص در جامع توصیف نمود و گفت افرادی که با ایثار خود قسمتی از مایه حیات خویش را به افراد نیازمند به خون و بیماران هدیه می کنند مشخصا  افراد خاصی هستند.

در این مراسم مدیر کل انتقال خون استان، ضمن تبریک ویژه به سرپرست مدیریت شعب بانک مسکن استان و هیئت همراه به مناسبت 24خرداد روز جهانی اهداکنندگان خون گفت: اهداکنندگان سرمایه های انتقال خون هستند و مردم دارالعباده استقبال خوبی از اهدای خون دارند به نحوی متوسط اهدای خون در کشور به ازای هر هزار نفر حدودا 23 نفر است در حالی که در استان یزد تقریبا 37 در هر هزار نفر است.

گفتنی است در پایان مراسم سرپرست مدیریت شعب، مسئولین و کارکنان بانک مسکن یزد با شعار روز جهانی اهداکنندگان خون "اهدای خون تو، تداوم تپش قلب جهان" خون اهدا کردند.