نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اهدای خون تداوم رسالت انسانی است

اهدای خون تداوم رسالت انسانی است


مشاور مدیرعامل سازمان انتقال خون در بین زرتشتیان یزد:دکتر هادی پور از طرف مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران با اهدای لوح سپاس از اهداکنندگان خون زرتشتی که در "طرح همدلی" در سالهای قبل شرکت کردند، تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون استان يزد، دكتر محمود هادی پور دهشال مشاور مدیر عامل سازمان انتقال خون عصر دوشنبه 29 خرداد همزمان با مراسم مذهبی سالیانه زرتشتیان از اهداکنندگان خون زرتشتی که در طرح همدلی حضور می یابند و در ماه رمضان خون اهدا می کنند با اهدای لوح نفیس به رئیس انجمن زرتشتیان یزد، از آنان  تقدیر و تشکر نمود.

دکتر هادی پور در این مراسم که به پاس اهدای خون مستمر زرتشتیان  در ماه رمضان (طرح همدلی) در يزد برگزار شد، اهدای خون را تداوم رسالت انسانی دانست و افزود: انسانیت، آیین و مذهب و یا حد و مرز نمی شناسد، و شما با عمل انسان دوستانه اهدای خون نوع دوستی و همدلی خود را به معرض نمایش گذاشتید.

در ادامه مراسم مدیر کل انتقال خون استان یزد نیز که مشاور مدیر عامل را همراهی نمود، گفت: از تک تک افرادی که در این راه خیر قدم بر میدارند تشکر می نمایم و امیدواریم در سالهای بعد با گسترش این فرهنگ شاهد حضور پرشور در مراسم طرح همدلی باشیم.

در پایان مراسم دکتر هادی پور لوح تقدیری که مرقوم به امضای مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران بود به پاس همت در طرح همدلی به رئیس انجمن زرتشتیان یزد اهداشد.

در حاشیه این مراسم بروشور و تراکت های مخصوص اهدای خون و همچنین ثبت نام جهت اهدای خون انجام شد قرار است طرح همدلی امسال در روز های پایانی ماه مبارک رمضان 3 و 4 تیر ماه برگزار گردد.

گفتنی است چند سالی است که با هماهنگی این اداره کل و انجمن زرتشتیان یزد با توجه به کاهش ذخایر خونی در ماه رمضان، هموطنان زرتشتی در قالب طرح همدلی جهت اهدای خون مراجعه می نمایند.