نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اهدای خون خادمیاران رضوی در یزد

اهدای خون خادمیاران رضوی در یزد

به مناسبت گرامیداشت دهه فجر و در آستانه ولادت با سعادت حضرت امام جواد (ع) و امام علی (ع) گروهی از خادمیاران آستان قدس رضوی نمایندگی یزد با هدف نجات جان همنوع خون اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد، در این مراسم که دبیر و مسئول کانون های خدمت رضوی استان و شهرستان یزد نیز حضور داشتند پس از حضور در جمع خادمیاران و تشکر بابت اهدای خون آنان در دفتر مدیر کل انتقال خون استان حضور یافتند و با وی دیدار و گفتگو کردند.

دکتر نقی تقوائی؛ مدیر کل انتقال خون استان با اشاره به روند اهدای خون در استان در این اوضاع کرونایی گفت: مردم یزد همیشه در امور خیرخواهانه مثل اهدای خون مشارکت خوبی داشته اند و در این اوضاع کرونایی دغدغه انتقال خون رعایت دستورالعمل های بهداشتی و مهیا کردن فضایی مناسب برای اهداکنندگان خون هست تا با اطمینان خاطر در مراکز اهدای خون حضور یابند.

در ادامه دکتر محمدحسین رحیمی نسب دبیر کانون های خدمت رضوی استان یزد با اشاره به نقش اهدای خون در نجات جان بیماران گفت: با همت تعدادی از خادمیاران رضوی به مناسبت این ایام اهدای خون صورت گرفت که امیدواریم مقبول امام مهربانی ها واقع شود.

 گقتنی است کانون خادمیاری آستان قدس نمایندگی یزد با توجه به نیاز به گروه های خونی از سوی انتقال خون و همچنین در راستای کمک به بیماران، در یک فراخوان گروهی خادمیاران را به حرکت انسان دوستانه اهدای خون فراخواند.

در پایان مراسم از طرف دبیر کانون خدمت رضوی استان به پاس زحمات مدیر کل و کارکنان انتقال خون در تهیه و تامین خون سالم برای بیماران، تندیس سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی به رسم یادبود به مدیر کل، معاون و مسئولین اداره کل انتقال خون استان اهدا گردید.