نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اهدای خون رئیس بیمارستان حضرت سیدالشهدا یزد

اهدای خون رئیس بیمارستان حضرت سیدالشهدا یزد

در آستانه 22بهمن رئیس بیمارستان حضرت سیدالشهدا یزد ضمن تشکر از تلاش پرسنل انتقال خون در تامین خون و فرآورده های آن در جهت نجات جان بیماران، با هدف کمک به همنوع خون خود را اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد، به مناسبت دهه فجر رئیس بیمارستان حضرت سیدالشهدا در مرکز اهدای خون حضور یافت و علاوه بر اهدای خون با مدیر کل انتقال خون استان به گفتگو پرداخت.

دکتر نقی تقوائی؛ مدیر کل انتقال خون استان با اشاره به اینکه استان یزد به یکی از قطب های درمان کشور تبدیل شده است در خصوص وضعیت اهدای خون در استان گفت: با توجه به اینکه حدود 40 درصد از اشغال تخت های مراکز درمانی استان مربوط به هموطنانی است که از استان های همجوار مراجعه می کنند، در حال حاضر با توجه به سردی هوا و اوضاع کرونایی، نیاز به خون و فرآورده های آن هست و تمام تلاش کارکنان این مجموعه پاسخگویی کامل به درخواست های مراکز درمانی است.

دکتر حسین ملانوری؛ رئیس بیمارستان حضرت سیدالشهدا در دیدار با مدیر کل انتقال خون استان گفت: سازمان انتقال خون با ارائه محصولات جدید مثل پلاکت آفرزیس نقش مهمی در نجات جان بیماران ایفا کرده که قابل تقدیر است.