نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اهدای خون فرمانده یگان ویژه یزد به مناسبت روز جهانی اهداکنندگان خون

اهدای خون فرمانده یگان ویژه یزد به مناسبت روز جهانی اهداکنندگان خون

در آستانه 24 خرداد روز جهانی اهداکنندگان خون فرمانده، مسئولین و کارکنان یگان ویژه انتظامی یزد با هدف کمک به همنوع خون خود اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون استان يزد، به مناسبت 14 ژوئن (24 خرداد) روز جهانی اهداکنندگان خون، فرمانده یگان ویژه با هیئت همراه در اداره کل انتقال خون یزد حضور یافتند و با اهدای شیرینی به اهداکنندگان خون این روز را به اهداکنندگان خون تبریک گفتند.

مدیر کل انتقال خون استان در نشست صمیمی با فرمانده یگان ویژه انتظامی و نماینده ولی فقیه در یگان از حضور گسترده کارکنان یگان ویژه جهت اهدای خون تقدیر و تشکر نمود و گفت: هر اهداکننده با اهدای خون می تواند جان سه نفر را نجات دهد و مصداق این آیه قرآن که می فرماید "هرکس جان یک نفر را نجات دهد گویا بشریت را نجات داده است" قرار می گیرد.

گفتنی است در پایان این نشست از فرمانده یگان ویژه  به پاس حس نوع دوستی و نگاه ویژه به بحث اهدای خون و نجات جان همنوع با اهدای لوح، تقدیر و تشکر شد.

لازم به ذکر است در تعطیلات نوروز امسال  نیز کارکنان یگان ویژه با حضور در انتقال خون و اهدای خون، بهترین عیدی را به بیماران هدیه نمودند.