اخبار و مطالب اخبار و مطالب

اهدای خون نخبگان یزدی و کارکنان بنیاد نخبگان استان

اهدای خون نخبگان یزدی و کارکنان بنیاد نخبگان استان

به گزارش روابط عمومی اداره كل انتقال خون استان يزد، نخبگان یزدی و کارکنان بنیاد نخبگان استان یزد صبح روز سه شنبه 11 فروردین، با اهداي خون به یاری بیماران نیازمند به خون شتافتند.

مدیر روابط عمومی بنیاد نخبگان ضمن اهداي خون با بیان این که بیماران برای زنده ماندن همواره چشم امید به افرادی دارند که با اهدای داوطلبانه خون خود زندگی دوباره به آنان می بخشند، اظهار کرد: اهدای خون یک اقدام الهی انسانی است و مشارکت در این امر خداپسندانه وظیفه انسانهای نوع دوست است و امیدواریم این حرکت در جامعه نخبگان کشور نیز نهادینه شود.

 "حامد سلطانی"همچنین در خصوص مشارکت همیشگی نخبگان و کارکنان بنیاد نخبگان در آیین نوع دوستانه اهدای خون گفت: کارکنان این بنیاد و نخبگان استان یزد چه در مناسبت های خاص و چه در شرایط معمول و یا ضرورت، با اهدای خون سعی در انجام وظیفه انسانی خود داشته‌اند و امید است که این نیت خیراندیشانه مورد قبول حق تعالی واقع شود.

وی ادامه داد: اهدای خون به عنوان یکی از شاخص‌های مهم همدلی، احساس مسوولیت و پیوند با همنوع در جامعه کنونی از اهمیت فراوان برخوردار است.

سلطانی افزود: ترویج فرهنگ حیاتی اهدا خون با توجه به افزایش سرسام‌آور حوادث، سوانح و بیماریهای مختلف که نیاز به خون را دو چندان کرده در جامعه امروزی بسیار ضروری به نظر می‌رسد. به همین منظور این وضعیت ایجاب می‌کند که عمل خیر اهدا خون به عنوان یکی از مهمترین ارکان همدلی و کمک به همنوع در جامعه امروزی قلمداد شود.