نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اهدای خون کارکنان بنیاد نخبگان یزد

اهدای خون کارکنان بنیاد نخبگان یزد

در آستانه ولادت با سعادت حضرت امام محمد باقرالعلوم (ع) کارکنان بنیاد نخبگان و تعدادی از نخبگان یزدی با اهداي خون به یاری بیماران نیازمند به خون شتافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره كل انتقال خون استان يزد، مدیر روابط عمومی بنیاد نخبگان ضمن اهداي خون با بیان این که بیماران برای زنده ماندن همواره چشم امید به افرادی دارند که با اهدای داوطلبانه خون خود زندگی دوباره به آنان می بخشند، اظهار کرد: اهدای خون یک اقدام الهی، انسانی است و مشارکت در این امر خداپسندانه وظیفه انسان های نوع دوست است و امیدواریم این حرکت در جامعه نخبگان کشور نیز نهادینه شود.

 "حامد سلطانی" همچنین در خصوص مشارکت همیشگی نخبگان و کارکنان بنیاد نخبگان در آئین نوع دوستی اهدای خون گفت: کارکنان این بنیاد و نخبگان استان یزد چه در مناسبت های خاص و چه در شرایط معمول و یا ضرورت، با اهدای خون سعی در انجام وظیفه انسانی خود داشته‌اند و امید است که این نیت خیراندیشانه مورد قبول حق تعالی واقع شود.

سلطانی افزود: ترویج فرهنگ حیاتی اهدای خون با توجه به افزایش سرسام‌آور حوادث، سوانح و بیماریهای مختلف که نیاز به خون را دو چندان کرده در جامعه امروزی بسیار ضروری به نظر می‌رسد. به همین منظور این وضعیت ایجاب می‌کند که عمل خیر اهدا خون به عنوان یکی از مهمترین ارکان همدلی و کمک به همنوع در جامعه امروزی قلمداد شود.