نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ایثار کارکنان و اعضای هلال احمر یزد مثال زدنی است

ایثار کارکنان و اعضای هلال احمر یزد مثال زدنی است


مدیرکل انتقال خون استان یزد:نقی تقوائی ایثار و نوع دوستی کارکنان و اعضای هلال احمر استان را مثال زدنی توصیف کرد و از آنان که در راستای نجات جان همنوع قدم بر می دارند تقدیر و تشکر نمود.

 به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون استان يزد، مراسم گرامیداشت هفته هلال احمر با شعار یک قرن خدمات داوطلبانه مقایسه نشدنی با حضور مدیر کل حوزه استاندار، مدیرعامل جمعیت هلال احمر و مدیر کل انتقال خون و دیگر مسئولین استان شامگاه بیست و یکم اردیبهشت ماه در سالن همایش مرحوم جمشید رشتی انتقال خون یزد برگزار شد و از اعضای فعال جوان و داوطلب اهداکننده خون تقدیر و تشکر شد.

مدیر کل انتقال خون یزد در این مراسم با اشاره به سنخیت و هدف مشترک انتقال خون و هلال احمر گفت: هلال احمر و انتقال خون ارتباط تنگاتنگی با هم دارند و در استان این ارتباط و علاقه همکاری بیش از پیش نمود پیدا کرده و با همکاری این دو دستگاه شاهد حضور فعال اعضای هلال احمر در انتقال خون هستیم.

دکتر نقی تقوائی ضمن تشکر از همراهی و همکاری اعضای جوان و داوطلب اهداکننده خون در طرح ملی "قرار مهربانی" گفت: با توجه به اینکه در سالهای اخیر اهدای خون جوانان زیر 30 سال کاهش یافته است از اعضای جوانان هلال احمر درخواست داریم با اطلاع رسانی و حضور پررنگ در انتقال خون و در راستای کمک به همنوع، با اهدای خون مشارکت خود را  به نمایش بگذارند.

در پایان مراسم از اعضای جوانان و داوطلبان اهداکننده خون تقدیر و تشکر به عمل آمد.