اخبار و مطالب اخبار و مطالب

بازديد فرماندار يزد از پايگاه انتقال خون در روز نهم مرداد روز اهداي خون

بازديد فرماندار يزد از پايگاه انتقال خون در روز نهم مرداد روز اهداي خونبازديد فرماندار يزد از پايگاه انتقال خون در روز نهم مرداد روز اهداي خون

     به گزارش روابط عمومي پايگاه انتقال خون يزد، در اولين ساعات صبح روز يكشنبه مورخ 9/5/90 فرماندار يزد به همراه تني چند از مسولين بصورت سرزده از پايگاه انتقال خون يزد بازديد نمودند.

     در اين ديدار آقاي سيفي ضمن تبريك اين روز هدف خود را از اين بازديد به مناسبت هفته انتقال خون دانستند و گفت: گزارش و عملكرد خوب انتقال خون يزد را در برخي رسانه ها مي بينيم از زحمات دلسوزانه مدير و پرسنل پايگاه  تقدير و تشكر مي شود و از مدير پايگاه خواستند پيام تقدير و تشكر ايشان را به تك تك پرسنل پايگاه برساند.

در ادامه آقاي دكتر خدايي ضمن خير مقدم به فرماندار و هيئت همراه ضمن با اهميت خواندن فعاليت اين پايگاه، انتقال خون را حياتي ترين نهاد در وزارت بهداشت دانست و خواستار توجه بيشتر مسولين استان نسبت به اين امر مهم دانست.

وي در ادامه افزود: به لطف خدا ، حمايت مدير عامل سازمان و استاندار محترم ، در هفته دولت مركز ثابت خو نگيري آزاد شهر كه توسط خير محترم احداث گرديده ،تجهيز و افتتاح خواهد شد و در تلاشيم با حمايت مسولين استاني و سازمان انتقال خون ايران ساختمان جديد پايگاه انتقال خون واقع در ميدان ابوذر بزودي افتتاح شود.

در پايان مدير پايگاه يزد از حسن نيت و توجه ويژه فرماندار يزد و بازديد از پايگاه در روز نهم مرداد، تشكر نمودند.