نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید سرپرست انتقال خون از پروژه ها و مراکز اهدای خون شهرستان ها

بازدید سرپرست انتقال خون از پروژه ها و مراکز اهدای خون شهرستان ها

سرپرست اداره کل انتقال خون استان یزد با حضور در شهرستان های اردکان، میبد و مهریز علاوه بر دیدار با مسئولین و کارکنان مراکز اهدای خون در این شهرستان ها از پروژه های در حال ساخت نیز بازدید کرد.

افتتاح مرکز خونگیری شهرستان مهریز نیازمند عزم جدی مسئولین

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد؛ دکترسیدمحمدرضاآقائی در بازدید از پروژه مرکز اهدا خون شهرستان مهریز و در دیدار با معاون فرماندار مسائل و مشکلات پیرامون افتتاح مرکز خونگیری شهرستان را مورد بازنگری قرار دادند.

معاون عمرانی فرماندار شهرستان با ارائه گزارشی از روند احداث مرکز خونگیری شهرستان تا بحال گفت: مرکز خونگیری شهرستان مهریز توسط خیّر نیکوکار( همسر شهید طباطبایی) ساخته و تمام مراحل فیزیکی ساختمان بجز محوطه سازی آن انجام شده است و امیدواریم با مساعدت و همت مسئولین و خیّرین شهرستان در مرداد ماه سالجاری این مرکز خونگیری افتتاح گردد.

در ادامه سرپرست اداره کل انتقال خون استان با اشاره به اینکه افتتاح مرکز اهدای خون شهرستان مهریز یکی از هدف گذاری های امسال سازمان انتقال خون هست گفت: جهت افتتاح مرکز خونگری شهرستان نیازمند عزم جدی مسئولین شهرستان جهت تمکیل ساختمان و آماده سازی زیر ساخت های اولیه آن هست و با پیگیری های صورت گرفته و قول مساعد سازمان انتقال خون ایران جهت تجهیز این مرکز در مرداد ماه شاهد افتتاح این مرکز باشیم.

پروژه ساحتمان جدید پایگاه انتقال خون اردکان با 80% پیشرفت

وی سپس با حضور در پایگاه انتقال خون شهرستان اردکان و ضمن دیدار با سرپرست و کارکنان انتقال خون شهرستان از پروژه در حال ساخت ساختمان جدید پایگاه انتقال خون شهرستان بازدید کرد.

دکتر آقائی طی جلسه ای با معاون عمرانی فرماندار شهرستان اردکان در محل فرمانداری با اشاره به پیشرفت 80% ساختمان جدید انتقال خون شهرستان گفت: با حمایت فرمانداری و خیرین شهرستان و همچنین قول مساعد نماینده مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی در ساخت این پروژه می توانیم در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح پایگاه انتقال خون شهرستان اردکان باشیم.

معاون عمرانی فرماندار شهرستان اردکان نیز با حمایت کامل