نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

با هدف ترویج فرهنگ اهدای خون، بانوان بسیجی در یزد خون اهدا کردند

با هدف ترویج فرهنگ اهدای خون، بانوان بسیجی در یزد خون اهدا کردند

همزمان با هفته بسیج طرح جهادی اهدای خون بانوان بسیجی با همکاری اداره کل انتقال خون استان و بسیج جامعه زنان یزد رقم خورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد؛ در حاشیه اهدای خون بانوان بسیجی مدیر کل انتقال خون استان با اشاره به پایین بودن میزان مشارکت بانوان در زمینه اهدای خون در استان گفت: اکنون میزان اهدای خون بانوان در استان یزد تقریبا 3 درصد میباشد و با توجه به شرایط خاص پیش آمده به علت شیوع ویروس کرونا، فرصت مناسبی است برای بانوان استان که با یک حرکت جهادی با اهدای خون میزان مشارکت خود را نشان دهند.

نقی تقوائی با تاکید بر نقش آفرینی بانوان در عرصه های مختلف گفت: بانوان بهترین مروجین فرهنگ اهدای خون در خانواده و جامعه هستند و خانه‌ای که از نعمت حضور یک مادر یا دختر اهداکننده خون بهره‌مند باشد همانند یک پایگاه ترویج فرهنگ اهدای خون است بنابراین از بانوان استان دارالعباده دعوت می کنیم همچون سایر عرصه‌ها در زمینه اهدای خون نیز مشارکت کنند و اهدای خون را در تقویم زندگی خود قرار دهند.

گفتنی است در چهارمین روز از هفته بسیج، تعدادی از بانوان بسیجی در قالب گروه های چند نفره جهادی با هدف نجان جان بیماران و ترویج فرهنگ اهدای خون در بین بانوان با مراجعه به انتقال خون یزد خون اهدا کردند.