نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برپایی پویش اهدای خون، تداوم زندگی در یزد با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی و دانشجویان

برپایی پویش اهدای خون، تداوم زندگی در یزد با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی و دانشجویان

به مناسبت14 ژوئن (24 خرداد)، روز جهانی اهداکنندگان خون معاون فرهنگی و دانشجویی و تعدادی از کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اهدای خون در پویش "اهدای خون، تداوم زندگی" حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون يزد، تعدادی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد روز 23 خرداد و همچنین معاون فرهنگی و دانشجویی و کارکنان  دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد روز 24 خرداد با حضور در انتقال خون یزد و با هدف کمک به هم نوع خون خود را به بیماران هدیه نمودند.

دکتر علی دهقانی؛ معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پس از اهدای خون درباره مشارکت کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی از این کمپین گفت: اهدای خون مصداق بارز کمک به هم نوع است و بایستی در این زمینه بین دانشجویان و قشر جوان فرهنگسازی شود.

دکتر نقی تقوائی؛ مدیر کل انتقال خون یزد از استقبال معاون فرهنگی و دانشجویی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی از این کمپین تشکر نمود و افزود: کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یزد در چند سال گذشته در این چنین کمپین هایی مشارکت فعالی داشته اند که نمونه آن می توان به کمپین هدیه سرخ اشاره نمود که در چهار سال گذشته با حضور خوب دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بنحو مطلوب در ماه مبارک رمضان و در راستای نجات جان بیماران رقم خورده است.