نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تامین نیروی انسانی مرکز خونگیری مهریز و افزایش فرهنگ سازی اهدای خون در شهرستان

تامین نیروی انسانی مرکز خونگیری مهریز و افزایش فرهنگ سازی اهدای خون در شهرستان

در نشست سرپرست اداره کل انتقال خون یزد با فرماندار شهرستان مهریز مطرح شد:

 

تامین نیروی انسانی مرکز خونگیری مهریز/ افزایش فرهنگ سازی اهدای خون در شهرستان

 مدیر کل انتقال خون یزد با فرماندار مهریز، مسئول هلال احمر، مدیربیمارستان، رییس مرکز بهداشت مهریز در فرمانداری مهریز تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون یزد، در این نشست خصوص ساماندهی مرکز خونگیری مهریز بحث و تبادل نظر شد.

دکترسیدمحمدرضا آقایی میبدی در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری های فرماندار مهریز جهت افتتاح مرکز خونگیری مهریز و به سر انجام رساندن و خدمت دهی به مردم مهریز،  بر اطلاع رسانی فعالیت مرکز خونگیری در سطح شهرستان مهریز تاکید کرد و گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر گردید، سه شنبه های هر هفته مرکز خونگیری مهریز فعال و اهدای خون انجام شود.

وی بااشاره به کمبود پرسنل مرکز اهدای خون مهریز گفت: پیرو مذاکرات انجام شده طبق تفاهم نامه و با حمایت مسئولان شهرستان این موضوع به زودی مرتفع خواهد شد تا این مرکز به نحو احسن به فعالیت خود ادامه بدهد.

دکتر محمددهقان بنادکی فرماندار مهریز در این نشست تصریح کرد: باهماهنگی انجام شده روزهای سه شنبه مرکز خونگیری مهریز فعال خواهد بود.

وی توضیح داد: جهت اعتلای فرهنگ اهدای خون و مشارکت مردمی در امر خداپسندانه اهدای خون، در آیین نمازجمعه و پایگاههای بسیج اطلاع رسانی منظم درحال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: به همت مسئولان شهرستان مهریز در حال تامین نیروی انسانی متخصص در مرکز خونگیری مهریز هستیم تا این مرکز تمام قد به فعالیت خود ادامه دهد.