نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجليل از مدير كل استاندارد يزد به عنوان اهداکننده برگزيده درکمپین اهدای خون

تجليل از مدير كل استاندارد يزد به عنوان اهداکننده برگزيده درکمپین اهدای خون

از محمدحسين ماجدي اردكاني؛ مدير كل استاندارد استان به عنوان  اهداکننده برگزيده کمپین اهداي خون (از روز جهاني اهداكنندگان تا روز ملي اهداي خون) در استان يزد تجليل شد.

 به گزراش روابط عمومی اداره كل انتقال خون استان يزد، در اين مراسم كه روز شنبه 9 دی ماه در دفتر مدیرکل انتقال خون استان برگزار شد، نقي تقوائي با تاکید بر اهمیت ترویج فرهنگ اهداي خون، گفت: به حكم آيه شريفه قرآن اهداي خون یکی از نیکوترین اعمال است زیرا اهداكننده با نجات جان دادن يك نفر، همه انسان ها را نجات مي بخشد.

در این مراسم، ماجدي مدير كل استاندارد پس از اهداي خون خود، با بیان این که ظرفیت فضای مجازی و رسانه ها فرصت خوبی را برای ایجاد فرهنگ اهداي خون در جامعه فراهم کرده است افزود: خدماتی که سازمان انتقال خون به بيماران ارائه مي كند، قابل تقدير است.

گفتني است مدير كل استاندارد استان، يكي از اهداكنندگان مستمر به شمار مي رود كه به صورت منظم هر سه ماه يكبار خون اهدا مي كند و در مسابقه كمپين اهداي خون كه در سالجاري از روز جهاني اهداكنندگان (25خرداد) تا روز ملي اهداي خون (9 مرداد)برگزار شد به همراه سيد محمد كاظم مدرسي به عنوان اهداكنندگان برگزيده در استان معرفي شدند.