نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ترویج اهدای خون سالم،آگاهانه ومسئولانه باعقدتفاهم نامه همکاری بادانشگاه جامع علمی کاربردی یزد

ترویج اهدای خون سالم،آگاهانه ومسئولانه باعقدتفاهم نامه همکاری بادانشگاه جامع علمی کاربردی یزد

ترویج  اهدای خون سالم،آگاهانه ومسئولانه  باعقدتفاهم نامه همکاری بادانشگاه جامع علمی کاربردی یزد

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد ؛ روز دوشنبه 25 دی ماه تفاهم نامه همکاری مابین اداره کل انتقال خون استان یزد و دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان یزد در زمینه اهدای خون سالم آگاهانه و مسئولانه منعقد گردید .

این مراسم که در دفتر رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی یزد برگزار شد، نقی تقوائی با اشاره به پتانسیل اهدای خون در دانشجویان گفت: جوانان بخش بزرگی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند و می توانند نقش بسزایی درتامین ذخایر خونی کشور ایفا کنند که متضمن آن مراقبت از خود در مقابل رفتارهای پرخطر است.

محمد صالح احمدی؛ رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان با ابراز رضایت از عقد تفاهم نامه همکاری گفت: دبا جلب مشارکت دانشجویان و با برگزاری کارگاههای آموزشی و برنامه های مدون و منظم در زمینه اهدای خون و دانستن واقعیت های موجود در بحث اهدای خون آگاهانه و مسئولانه می تواند فرصت مناسبی برای جذب نیرویهای بالقوه شده و فضای خوبی برای پرسش و پاسخ جوانان در زمینه اهدای خون باشد.

,در ادامه افزود: دانشگاه جامع علمی کاربردی در سطح استان دارای 6000 دانشجو می باشد که با اجرای این تفاهم نامه شاهد گسترش روزافزون فرهنگ اهدای خون در این دانشگاه باشیم.

گفتنی است چندی پیش در زمینه اهدای خون آگاهانه و مسئولانه، تفاهم نامه همکاری با دانشگاه فرهنگیان یزد نیز منعقد گردید.