اخبار و مطالب اخبار و مطالب

تقدير از اهدا كنندگان و رابطين فعال انتقال خون يزد به مناسبت هفته انتقال خون

تقدير از اهدا كنندگان و رابطين فعال انتقال خون يزد به مناسبت هفته انتقال خونتقدير از اهدا كنندگان و رابطين فعال انتقال خون يزد به مناسبت هفته انتقال خون

 

     به گزارش روابط عمومي پايگاه انتقال خون يزد، پايگاه يزد روز شنبه 8/5/90 در دومين روز از هفته انتقال خون از اهدا كنندگان و رابطين انتقال خون يزد به مناسبت هفته انتقال خون طي مراسمي تجليل شد.

     اين مراسم كه با حضور جمعي از اهداكنندگان ، رابطين، بيماران هموفيلي در سالن اجتماعات پايگاه يزد برگزار گرديد در شروع مراسم پس از تلاوت آياتي چند از كلام ا... مجيد مدير پايگاه ضمن خير مقدم به حاضرين در خصوص تاريخچه انتقال خون در يزد و گزارشي از عملكرد پايگاه در سال 89  به حضار اعلام نمود.

     دكتر خدايي افزود : به زودي مركز ثابت خو نگيري آزاد شهر افتتاح خواهد شد و انشاا... با عنايت استاندار محترم يزد و مدير عامل سازمان انتقال خون ايران، ساختمان جديد پايگاه نيز تجهيز و افتتاح خواهد شد.

     در ادامه اين مراسم معاون انجمن بيماران هموفيلي يزد در خصوص نقش اهداي خون در نجات جان اين بيماران سخناني مطرح و از زحمات پايگاه انتقال خون يزد در تامين خوني كافي و سالم براي اين گروه از بيماران تشكر و قدر داني نمود.

در ادامه آقاي دكتر خدايي در بخش اهداي جوايز از آخرين اهدا كننده سال 89، اولين اهدا كننده سال 90، جوانترين اهدا كننده مستمر، اهدا كننده مستمر خانم كه بيشترين اهدا ي خون را داراست و بعضي ديگر از اهداكنندگان و رابطين پايگاه با اهداي لوح و جوايزي تقدير و تشكر نمود.

     سپس بيماران هموفيلي در حركت نمادين با  اهداي گل به اهداكنندگان و رابطين از زحماتشان تقدير و تشكر كردند.

در حاشيه مراسم از طرف انجمن بيماريهاي هموفيلي لوح تقدير و يادبود به پرسنل آزمايشگاه كه در تامين خون اين بيماران زحمات زيادي مي كشند تشكر گرديد.

     همچنين از طرف مشاور استاندار و دبير امور بانوان استانداري به مناسبت هفته انتقال خون براي پرسنل زن پايگاه لوح تقدير تهيه شده بود كه توسط دكتر خدايي به معاون فني سركار خانم دكتر جواد زاده به نمايندگي از بانوان شاغل در پايگاه اهدا گرديد.