نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تقدیر از بانوان اهداکننده خون در یزد

تقدیر از بانوان اهداکننده خون در یزد

مدیر کل انتقال خون یزد با حضور در محل کار برخی از بانوانی که به صورت مستمر خون اهدا می کنند از ایثار و نوع دوستی آنان تقدیر و تشکر به عمل آورد.

 

به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون يزد، دکتر نقی تقوائی در دیدار با بانوان اهداکننده خون با اشاره به کاهش میزان مشارکت بانوان یزدی در اهدای خون گفت: باور غلط در بین بانوان که ما کم خون هستیم علت عمده عدم مشارکت آنان هست و طبق آمار و ارقام 70 درصد از بانوانی که به مراکز اهدای خون استان مراجعه کرده اند توانایی اهدای خون را داشته اند.

تقوائی در ادامه خاطر نشان کرد: میزان مشارکت بانوان در امر اهدای خون از میزان متوسط کشوری پایین تر است و امیدواریم با همت بانوان و با مشارکت و همکاری دستگاه های اجرایی استان بتوانیم شاهد حضور بیشتر بانوان در مراکز اهدای خون باشیم.

بانوان اهداکننده مستمر خون ضمن تشکر از همراهی مدیر کل انتقال خون استان، از تلاش شبانه روزی کارکنان انتقال خون در تهیه خون سالم برای بیماران تقدیر و تشکر کردند.

نیره شفیعی پور خبرنگار خبرگزاری مهر، دکتر لیدا نیکوکار متخصص زنان و زایمان و افسانه درخشنده با شغل معلمی از جمله بانوان اهداکننده ای بودند که مدیر کل با حضور در محل کارشان از مشارکت آنان در امر خداپسندانه اهدای تقدیر و تشکر نمود.