نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تقدیر فرمانده انتظامی استان یزد از روابط عمومی انتقال خون یزد

تقدیر فرمانده انتظامی استان یزد از روابط عمومی انتقال خون یزد

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد، روز سه شنبه هفتم بهمن ماه یازدهمین نشست توجیهی آموزشی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد با حضور "سردار محمدرضا میرحیدری " فرمانده انتظامی استان، "احمد ترحمی" معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و "علی صالحی" مدیر کل روابط عمومی استانداری در ستاد فرماندهی انتظامی یزد برگزار شد.

در این نشست از روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد در راستای پیشگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی و ارتقا امنیت در سطح جامعه تقدیر صورت گرفت.

متن کامل لوح تقدیر "سردار محمد رضا میرحیدری" فرمانده انتظامی استان یزد خطاب به "جواد فلاحتی" مدیر روابط عمومی انتقال خون استان یزد، به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای جواد فلاحتی

مدیر محترم روابط عمومی انتقال خون استان یزد

امنیت یک تولید جمعی است که همه سازمان ها و نهادها در ایجاد آن نقش بسزایی دارند. اگر مردم، نهادهای دولتی و سازمان های غیر دولتی وظایف خود را به درستی انجام دهند ، قطعا امنیت پایدار در جامعه محقق می گردد که این موضوع موجب ارتقا سطح رضایت مندی مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهدشد.

امروز استان یزد یکی از امن ترین استان های کشور شاهد تعامل بسیار خوب مردم با سازمان های دولتی و غیردولتی با نیروی انتظامی است که البته هنوز هم می توان با تعامل عمیق تر، شاهد امنیت مطلوب تری در استان باشیم.

اینجانب به مصدق روایت شریف "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" و به پاس همدلی، مشارکت و همکاری جنابعالی در پیشگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی و ارتقا امنیت در سطح جامعه با اهدای این لوح از زحمات شما تقدیر و تشکر می نمایم.

امید است با اسعانت از درگاه احدیت، در ظل توجهات خاص حضرت بقیه ا... الاعظم (عج) و تحت زعامت فرمانده کل قوا حضرت آیت اله امام خامنه ای عزیز (مد ظله العالی) بیش از پیش موفق و موید باشید.