نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تقدیر مدیرکل روابط عمومی استانداری از مدیر روابط عمومی انتقال خون یزد

تقدیر مدیرکل روابط عمومی استانداری از مدیر روابط عمومی انتقال خون یزد

     به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون یزد، مدیر کل روابط عمومی استانداری یزد با حضور در انتقال خون یزد با اهدای لوح تقدیر ضمن تبریک کسب رتبه برتر روابط عمومی اداره کل انتقال خون یزد در سال 97 در سطح ادارات کل انتقال خون کشور از تلاش های ارزنده مدیر روابط عمومی این اداره کل صمیمانه تقدیر و تشکر نمود.

در این دیدار که چند تن از مسئولین استانداری نیز حضور داشتند علی صالحی با اشاره به وظیفه روابط عمومی، بر اهمیت روابط عمومی در دین مبین اسلام اشاره نمود.

جواد فلاحتی؛ مدیر روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیر کل روابط عمومی استانداری با اشاره به جایگاه روابط عمومی از حسن توجه مدیر کل روابط عمومی استانداری نسبت به روابط عمومی ها و عملکردشان تشکر نمود.

گفتنی است پس از ارزیابی شاخص های عملکرد در بین ادارات کل انتقال خون کشور مدیر روابط عمومی انتقال خون استان یزد به عنوان روابط عمومی برتر سال 97  معرفی شد.

روابط عمومی اداره انتقال خون استان یزد با کسب 94 امتیاز از 100، بوشهر با کسب 90 امتیاز، البرز با به دست آوردن 89 امتیاز، خراسان شمالی با88 امتیاز و استان گلستان با 86 امتیاز به ترتیب بالا ترین امتیازات را در میان ادارات کل انتقال خون کشور کسب کرده اند.

بنا بر این گزارش همه ساله طبق شاخص های مهم فعالیت های روابط عمومی از جمله کمپین های اطلاع رسانی ، ارتباط با رسانه ها، تبلیغات محیطی و ساخت تیزر ها و برنامه های سمعی بصری، فعالیت های روابط عمومی ادارت کل انتقال خون استانی توسط روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران بررسی و و ارزیابی می شود و ضمن معرفی موفق ترین استانها تجربیات و ابتکارات این استانها به عنوان الگویی برای فعالیت سایر استانها در اختیار سایر مدیران روابط عمومی قرار می گیرد.