نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشن تكليف فرزندان كاركنان انتقال خون يزد برگزار شد

جشن تكليف فرزندان كاركنان انتقال خون يزد برگزار شد

در آستانه گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب و با حضور مدیر کل انتقال خون و مسئولین ستاد اقامه نماز استان مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون استان یزد، مراسم جشن تكليف هفت نفر از فرزندان كاركنان اداره كل انتقال خون استان با حضور والدین و فرزندان خود که امسال به سن تکلیف رسیده اند با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن همايش زنده یاد مهندس جمشید رشتی این اداره کل برگزار شد.

در ابتدای اين مراسم مدير كل انتقال خون استان ضمن بيان خاطراتي از جشن تکلیف در دوران قدیم گفت: سن تکلیف نقطه عطف زندگی هر فرد می باشد و از وقتی که فرزندان به سن تکلیف می رسند وظیفه والدین بسیار سنگین تر می شود و والدین می توانند با رفتار و گفتار خود به نوعی سرمشق و الگوی آنان باشند.

در ادامه مراسم حجت الاسلام مهدی نیا، مسئول آموزش ستاد اقامه نماز درباره اهمیت نماز و جشن تکلیف و وظایف والدین در این امر مهم صحبت نمود.

در پایان برنامه از امام جماعت و فعالان عرصه نماز در این اداره کل و همچنین فرزندان کارکنانی که به سن تکلیف رسیده اند با اهدای هدایا و لوح تقدیر، قدردانی گردید.

در حاشیه این مراسم شرکت کنندگان از نمایشگاه نقاشی فرزندان کارکنان با موضوع نماز که در محل ورودی مراسم برپا شده بود،بازدید نمودند.