نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جنس انتقال خون از نوع عاشقی و ایثار است

جنس انتقال خون از نوع عاشقی و ایثار است

معاون استاندار؛

جنس انتقال خون از نوع عاشقی و ایثار است

معاون سیاسی،‌امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ اهدا خون بین اقشار مختلف جامعه،‌گفت‌: کاهش ضایعات خون از 13 درصد به کمتراز سه درصد یکی از مهمترین دستاوردهای اداره کل انتقال خون یزد است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون یزد، «دکتر احمد ترحمی» در مراسم بزرگداشت 24 خرداد ماه روز جهانی اهدا کنندگان خون که با حضور رابطین و جمعی از اهداکنندگان مستمر خون در استان برگزار شد، کسب رتبه سوم کشوری در بحث اهدا خون را نشان دهنده وجود همدلی، ‌همزیستی و پشتکار اهداکنندگان خون و پرسنل اداره کل انتقال خون استان یزد دانست و اظهار کرد:‌ جنس انتقال خون از نوع عاشقی و ایثار است.

وی انتقال خون را از جمله مراکز استراتژیک استان و کشور دانست و افزود:‌ پاسخگویی 99.8 درصدی به مراکز درمانی و بهداشتی استان از جمله دستاوردهای مهم این اداره کل در یزد است.

معاون سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی استاندار یزد کارآمدی انتقال خون استان در شرایط بحرانی را قابل تحسین عنوان کرد

ترحمی با بیان این‌که سازمان انتقال خون به عنوان پایگاه اعتماد و امید مردم نقش مهمی در افزایش طول عمر شهروندان ایفا می‌کند ، ترویج فرهنگ کمک و همدلی بین اقشار مختلف جامعه را ضروری دانست و خاطرنشان کرد:‌ اهدای خون اهدای زندگی است و این فرهنگ الهی و انسانی باید بیش از پیش بین نسل جوان نهادینه شود.