نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان تفت در مراسم اهدای خون

حضور معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان تفت در مراسم اهدای خون

به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون يزد، تيم سيار خونگيري این اداره کل یک شنبه 26 آبان ماه در هلال احمر شهرستان تفت استقرار يافت و اعضاي داوطلب و جوانان جمعيت هلال احمر و تعدادی از کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان  خون اهدا کردند.

نعمتی؛ معاون سیاسی امنیتی فرمانداری تفت نیز که در این مراسم حضور پیدا کرده بود، از استقبال پرشور اهداکنندگان جهت اهدای خون تشکر نمود و افزود: شهرستان تفت ظرفیت های خوبی جهت اهدای خون دارد و از ایثار اهداکنندگان و تلاش کارکنان انتقال خون که در راستای تامین خون سالم گام برمی دارند، قدردانی می شود.

در حاشیه این مراسم تعدادی از دانش آموزان تفتی با حضور در هلال احمر شهرستان با فرهنگ اهدای خون و همچنین محصولات و خدمات نوین انتقال خون آشنا شدند.

در این بازدید پزشک مسئول جذب و نگهداری اهداکنندگان پیرامون نیاز به خون با اهداف ایجاد انگیزه در اهداکننده، اهمیت اهدای خون مستمر ، بیماری های قابل انتقال از راه خون ، پرهیز از رفتارهای پرخطر و توصیه های پس از اهدای خون مطالب مهمی برای دانش آموزان ارائه داد.

     گفتنی است این برنامه در راستای اجرای مفاد تفاهم نامه بین اداره کل انتقال خون و جمعیت هلال احمر استان صورت گرفت و قرار است در نوبت های آتی نیز خونگیری در شهرستان تفت با همکاری هلال احمر شهرستان انجام شود و در مناسبت های مختلف در طول سال امکانات لازم، جهت اهدای خون مردم آن شهرستان و اعضای هلال احمر خود فراهم نماید.