نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

خانواده اهداکننده بپوش در برنامه ماه مهربانی

خانواده اهداکننده بپوش در برنامه ماه مهربانی


شهدا خون اهدا نمودند تا وطن بماند و شما هم خون اهدا نمایید تا هموطن بماندپدر ؛ مشوق اصلی اهدای خون ما بود

شهدا خون اهدا نمودند تا وطن بماند و شما هم خون اهدا نمایید تا هموطن بماند

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد، به مناسبت روز جهانی اهداکنندگان خون خانواده بپوش که از اهداکنندگان مستمر خون بحساب می آیند در ویژه برنامه افطار شبکه تابان یزد و در برنامه "ماه مهربانی" حضور یافتند و از خاطرات و احساسات خود در زمان اهدای خون گفتند.

اسماعیل و ابراهیم بپوش که دوقلو هستند به همراه برادر بزرگتر خود سعید در این برنامه حضور داشتند، مشوق اصلی اهدای خون را پدر خود خواندند و اینکه هر موقع پدر جهت اهدای خون مراجعه می کرد خانواده را نیز به همراه خود به سازمان انتقال خون می آورد تا ضمن آشنایی با واژه ایثار در این مسیر قدم برداریم.

ابراهیم از توصیه های پدر خود در خصوص اهدای خون گفت و افزود: پدر به ما توصیه می کرد هر بار که برای اهدای خون مراجعه می کنید نیت کنید و سپس اهدای خون نمایید چون برای عمل خیر قدم بر میدارید و خداوند ناظر امور است.

در ادامه این مراسم اسماعیل ضمن معرفی پدر خود به عنوان جانباز جنگ تحمیلی گفت: پدر همیشه به ما نصیحت میکرد شهدا خون خود را اهدا نمودند تا وطن بماند و شما هم خون اهدا نمایید تا هموطن بماند

در ادامه مدیر کل انتقال خون از طریق ارتباط زنده تلفنی و همچنین در پایان دکتر آبائی مشاور خانواده و استاد دانشگاه با حضور در برنامه در خصوص ایثار و اهدای خون، مطالب مبسوطی برای بینندگان و مهمانان برنامه ایراد نمودند.