نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

خدمات رسانی بهتر برای بیماران یکی از اهداف انتقال خون است

خدمات رسانی بهتر برای بیماران یکی از اهداف انتقال خون است

مدیر کل انتقال خون یزد در دیدار با مدیر شعب بانک ملت استان عنوان کرد؛

خدمات رسانی بهتربرای بیماران یکی از اهداف انتقال خون است

     به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون یزد، نقی تقوائی ضمن تقدیر از مدیر شعب و مدیر روابط عمومی بانک ملت استان، وضعیت اهدای خون در استان را خوب توصیف نمود و گفت: متوسط اهدای خون در کشور 27 در هزار است در حالیکه در استان یزد 37 در هزار می باشد.

در این دیدار که یازدهم مهر ماه در دفتر مدیر شعب بانک ملت انجام شد، تقوائی با اشاره به راه اندازی مرکز جامع اهدای خون افزود: در چند سال اخیر با تهیه محصولات جدید خونی مثل پلاکت آفرزیس، خدمات رسانی مطلوب و با کیفیت بهتری برای بیماران در حال انجام است.

مدیریت مصرف خون و کاهش ضایعات خونی و فرآورده های خونی ، گروه های خونی نادر و کمیاب و چگونگی روند تهیه خون و فرآورده های خونی از جمله نگات دیگری بود که توسط مدیر کل انتقال خون توضیح داده شد.

در ادامه جلیل بهلولی سخا؛ مدیر شعب بانک ملت استان  از استقرار تیم سیار خونگیری در دهه اول محرم در این بانک ابراز رضایت کرد و از زحمات مدیر کل و کارکنان انتقال خون که در مسیر نجات جان انسان ها گام بر می دارند تقدیر و تشکر نمود.

در پایان به پاس تلاش ها و همکاری مناسب در زمینه اهدای خون از مدیر شب و مدیر روابط عمومی بانک ملت استان با اهدای لوح تشکر و قدردانی شد.