نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

در آستانه جشن پيروزي انقلاب، جشن تکلیف فرزندان کارکنان انتقال خون يزد برگزار شد

در آستانه جشن پيروزي انقلاب، جشن تکلیف فرزندان کارکنان انتقال خون يزد برگزار شد

     به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون استان يزد، روز شنبه 21 بهمن ماه جشن سي و نهمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي در سالن همايش انتقال خون يزد برگزار شد.

     در اين مراسم مدير كل انتقال خون استان ضمن بيان خاطراتي از انقلاب سال 57 به دستاوردهاي سي و نه ساله انقلاب اسلامي ايران اشاره نمود و گفت: در سالهای اخیر ایران روند پیشرفت علمی چشمگیری داشته که نمونه آن در سازمان انتقال خون می توان مشاهده نمود که محصولات جدید و با کیفیت مناسب مثل پلاکت و پلاسمای آفرزیس برای بیماران تهیه می نماید.

    در ادامه این مراسم با حضور مسئولین ستاد اقامه نماز استان، جشن تکلیف 9 نفر از فرزندان کارکنان برگزار شد.

حجت الاسلام رادمهر، مسئول ارزیابی و نظارت ستاد اقامه نماز استان درباره اهمیت نماز و جشن تکلیف و وظایف والدین در این امر مهم صحبت نمود.

وی در ادامه سخنان خود، فعالیت های نماز این اداره کل را خوب توصیف نمود وگفت:در دو سال گذشته  با ارزیابی های صورت گرفته از دستگاه های اجرایی در زمینه ترویج اقامه نماز، انتقال خون استان به عنوان دستگاه های شایسته تقدیر ویژه انتخاب شد و طی مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار از مدیر کل انتقال خون تقدیرشد.

در پایان مراسم گروه هنری سما به سرپرستی هنرمند محبوب استان مهدی صادقی به اجرای برنامه های متنوع پرداخت و  از دبیرشورای اقامه نماز این اداره کل در زمینه فعالیت در عرصه نماز و همچنین فرزندان کارکنانی که به سن جشن تکلیف رسیده اند و از چند کارمند نمونه با اهدای لوح تقدیر، قدردانی گردید.

همچنین در این مراسم به منتخبین مسابقه ورزشی دارت که به مناسبت این ایام برگزار شد و همچنین برندگان مسابقه فجر انقلاب جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.