نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

در آستانه روز جهانی اهداکنندگان خون، جامعه ورزش استان به کمپین اهدای خون پیوست

در آستانه روز جهانی اهداکنندگان خون، جامعه ورزش استان به کمپین اهدای خون پیوست

تعدادی از کارکنان، مسئولین هیئت های ورزشی و ورزشکاران استان در آستانه گرامیداشت 14 ژوئن با اهدای خون به کمپین "خون سالم، نجات بخش زندگی" پیوستند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون يزد، این مراسم در حالی با هماهنگی این اداره کل و اداره کل ورزش و جوانان استان به مناسبت گرامیداشت روز جهانی اهداکنندگان خون روز 5شنبه 22 خرداد رقم خورد که طی آن در یک فراخوان بزرگ از تمام  کارکنان، مسئولین هیئت های ورزشی و جامعه ورزش استان دعوت به عمل آمده بود تا در صورت داشتن شرایط اهدای خون به این کمپین بپیوندند.

 علی محمد شیخی؛ معاون اداری مالی اداره کل ورزش و جوانان استان ضمن اهدای خون با اشاره به شعار امسال روز جهانی گفت: شعار امسال کمپین اهدای خون " اهدای خون برای جهانی سالمتر " نشان دهنده نقش اهداکنندگان در تامين خون کافی و سالم براي بيماران است و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان و جامعه ورزش یزد  امروز با هدف کمک به بیماران نیازمند به خون در این سنت حسنه حضور یافتند تا نقش خود را ایفا نمایند.

گفتنی است کمپین امسال روز جهانی اهداکنندگان خون با موضوع «خون سالم ، نجات بخش زندگی » و با شعار « اهدا خون برای جهانی سالم تر» به صورت سراسری در کشور در حال برگزاری است.