اخبار و مطالب اخبار و مطالب

دكتر تقوائي از دفتر هفته نامه ملك يزد بازديدنمود

دكتر تقوائي از دفتر هفته نامه ملك يزد بازديدنمود

     به گزارش روابط عمومي، مدير كل انتقال خون استان در این بازدید گفت: هفته نامه ملك از هفته نامه هاي قديمي يزد مي باشد كه از جايگاه ويژه اي در بين مردم استان برخوردار است.

     وی در ادامه به وضعيت جايگاه انتقال خون يزد پرداخت و با اعلام اینکه متوسط اهدای خون در یزد از میانگین کشور بالاتر است، اظهار داشت: به واسطه اهداي خون مردم شريف و دارالعباده استان و با وجود اينکه 40 درصد بیماران بستری شده در یزد از استان های همجوار هستند خون مورد نیاز بيمارستان های استان را تأمين كرديم و خون مازاد برنياز استان نيز به استان هاي همجوار ارسال مي گردد.

     مدير كل انتقال خون در پايان صحبت هاي خود از تلاش و همكاري هفته نامه ملك جهت ترويج فرهنگ اهداي خون تشكر نمود و با اهداي لوحي به مدير مسئول هفته نامه ملك از زحمات بي شائبه و بدون چشمداشت آن مجموعه تقدير و تشكر نمود.

     مدير مسئول هفته نامه ملك نيز ضمن خير مقدم و تبريك عيد سعيد فطر، هفته نامه ملك را از جرايد مردمي يزد تلقي كرد كه حتي در خارج از استان نيز مخاطبان خاص خود را دارد.

     وي با اعلام اينكه اين هفته نامه به تهران هم ارسال مي گردد، گقت : اين هفته نامه از سال 1329 توسط پدر مرحومم انتشار گرديد و الان نزديك 65 سال است كه اين هفته نامه تاسيس گرديده است كه در آرشيو آن از همان ابتدا تبليغات اهداي خون در آن ديده مي شود.