اخبار و مطالب اخبار و مطالب

ديدار دكتر تقوائي با مدير كل جديد صدا و سيماي مركز يزد

ديدار دكتر تقوائي با مدير كل جديد صدا و سيماي مركز يزد

      به گزارش روابط عمومي انتقال خون يزد، مدير كل انتقال خون استان روز دوشنبه 24 فروردين با مدير كل جديد صداو سيماي مركز يزد ديدار نمود.

     دكتر تقوائي ضمن تبريك ايام ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و همچنين انتصاب شايسته دکتر پهلوانيان به سمت مدير كل صدا و سيماي مركز يزد در خصوص اهميت خون و فرآورده هاي خوني ، ميزان اهداي خون ، اهداي خون مستمر و سلامت اهداي خون در استان و همچنين جايگاه انتقال خون استان در كشور صحبت نمود.

وي در ادامه با اشاره به حساس و ظريف بودن كار در انتقال خون و همچنين تشكر از خدمات مدير كل پيشين اين مركز، افزود: انتقال خون استان در زمينه ميزان اهداي خون، اهداي خون مستمر و سلامت خون يكي از استان هاي برتر در كشور است.

     در ادامه مدير كل صدا و سيماي مركز يزد ضمن خوش آمدگويي و تشكر، افزود: بحث اهداي خون از افتخارات فرهنگي كشور ماست.

وي در ادامه با اشاره به اينكه مبحث اهداي خون نشأت گرفته از آموزه هاي ديني ماست گفت: در اين زمينه هر چه خواسته باشيم مي توانيم به توسعه اين فرهنگ بپردازيم و جا براي كار دارد.

پهلوانيان در ادامه افزود: آمادگي كامل جهت تهيه خبر و گزارش خبري و برنامه مختص مبحث اهداي خون همچون گذشته و حتي بشتر از گذشته را داريم تا در اين زمينه خدمت نمائيم زيرا به استناد آيه 32 سوره مائده، نجات جان يك انسان نجات جان همه بشريت است.

وي در پايان ضمن قول همكاري مجدد همچون گذشته در زمينه اهداي خون گفت: ساخت تله فيلم با موضوع اهداي خون با توجه به موارد اتفاق افتاده در جامعه تاثير بسزايي دارد و ما آمادگي داريم در اين حوزه كار ماندگاري با كمك هم ايجاد نمائيم.

گفتني است دکتر پهلوانيان به تازگي به سمت مدير كل صدا و سيماي مركز يزد منصوب شده است.