نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدارمدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزدبامدیرکل انتقال خون به مناسبت روز ملی اهدای خون

دیدارمدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزدبامدیرکل انتقال خون به مناسبت روز ملی اهدای خون

همزمان با روز نهم مرداد مدیر عامل هلال احمر استان یزد با حضور در انتقال خون، سالروز تاسیس سازمان انتقال خون را به اهداکنندگان، مدیر کل و کارکنان انتقال خون تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون استان يزد، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان به هیئت همراه  در روز نهم مرداد با حضور در دفتر مدیر کل انتقال خون استان از زحمات کارکنان این اداره کل در راستای تامین خون سالم برای بیماران تقدیر و تشکر نمود.

دکتر محسن حرازی زاده؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با تاکید بر اینکه هلال احمر هميشه از ارگانهاي پيشرو در اهداي خون بوده گفت: جمعیت هلال احمر در همه موقع از سال آمادگی خود را برای نجات جان بیماران اعلام می دارد.

در ادامه دکتر نقی تقوائی؛ مدیر کل انتقال خون استان ضمن تشکر از همراهی همیشگی مدیر عامل و مسئولین و اعضای جمعیت هلال احمر استان، با اشاره به حس انسان دوستانه مردم یزد برای اهدای خون گفت: مردم استان در بحث های ایثارگرانه مثل اهدای خون استقبال خوبی دارند به نحوی که میزان متوسط اهدای خون در کشور حدود 25 در هر هزار نفر است در حالی که این میزان در استان حدود 35 در هر هزار نفر است.

در پایان نشست مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به رسم یادبود یک قاب دست نویس به مدیر کل انتقال خون استان اهدا کرد و با حضور در بخش اهداکنندگان خون روز نهم مرداد را به اهداکنندگان و کارکنان این اداره کل تبریک و تهنیت گفت.