نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار تقوائی با مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان یزد

دیدار تقوائی با مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان یزد

به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون استان يزد، نقی تقوائی روز چهارشنبه 2  اسفند ماه باحضور در دفتر مدیر کل آموزش و پروش یزد، انتصاب دکتر دانافر را به سمت مدیر کل آموزش و پرورش استان تبریک گفت.

تقوائی در این دیدار ضمن ارائه توضيحات لازم در خصوص مصرف خون و فرآورده هاي خونی در بيمارستان هاي استان و مديريت مصرف خون از حساسيت و پيچيدگي فرآيند تهيه فرآوده هاي خوني صحبت نمود.

وی سپس با ارائه گزارشي در خصوص ميزان اهداي خون، اهداي خون مستمر، سلامت خون در استان گفت: متوسط اهدای خون در کشور 27 نفر در هزار است ولی در استان 38 نفر در هزار است که نشان از ایثار و فداکاری مردم در بحث اهدای خون است.

     دانافر ؛ مدیر کل آموزش و پروش استان نیز با اشاره به مشارکت خوب مردم دارالعباده یزد در زمینه ایثار گفت: فعالیت دستگاه انتقال خون حساس و حیاتی است چون با جان بیماران سروکار دارد.

بازدید دانش آموزان و نونهالان از انتقال خون ، تقدیر و تشکر از معلمانی که اهدای خون داشته اند ، ترویج فرهنگ اهدای خون بین دانش آموزان و فرهنگیان و همچنین ویژه برنامه برای اهداکنندگان فرهنگی در هفته معلم با همکاری دو دستگاه از جمله موارد مطروحه دیگر در این نشست بود.