نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار سرپرست انتقال خون یزد با خانواده شهید زارع

دیدار سرپرست انتقال خون یزد با خانواده شهید زارع

همزمان با شهادت حضرت سجاد (ع) سرپرست اداره کل انتقال خون استان با خانواده معظم شهید زارع بیدکی در شهرستان مهریز دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون یزد، به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر، سرپرست اداره کل انتقال خون استان با هیئت همراه از خانواده معظم شهید محمود زارع بیدکی دیدار نمودند.

در این دیدار دکتر سیدمحمدرضا آقایی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر گفت: شهیدان با ایستادگی خود این نظام مقدس را به اوج سربلندی و افتخار رساندند و با ایثار جان، عزت و شرف را برای ما به میراث گذاشتند.

وی خانواده معظم شهدا را ولی نعمتان انقلاب خواند وگفت:  ما  بایستی به عهد خود بر تداوم راهشان در پاسداری از نظام جمهوری اسلامی ایران پایبند باشیم.

همسر شهید محمود زارع بیدکی نیز با بیان خاطراتی درباره اخلاص، رفتار، کردار و رشادت شهید خود سخن گفت.

گفتنی است دیدار با خانواده شهدا در راستای طرح سپاس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه توسط سرپرست اداره کل انتقال خون استان یزد در طول سال صورت می گیرد که در مرداد ماه سرپرست، معاون و مسئولین اداره کل انتقال خون یزد با خانواده معظم شهید محمود زارع بیدکی که فرزند وی به نام لیلا زارع بیدکی در امور مالی این اداره کل مشغول به فعالیت می باشد، دیدار کردند.