نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ذیحساب جدید انتقال خون یزد معرفی شد

ذیحساب جدید انتقال خون یزد معرفی شد


با حضور مدیران کل انتقال خون و اقتصاد و دارایی استان؛     به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون استان یزد؛ با حضور مدیر کل و مسئولین انتقال خون یزد و مدیر کل امور اقتصاد و دارایی استان و رئیس خزانه معین، از تلاش های رضا آخوندی در زمان تصدی پست ذیحسابی در این اداره کل تشکر و قدردانی و اسماعیل جعفری به عنوان ذیحساب جدید انتقال خون یزد معرفی گردید.

 این مراسم که چهارشنبه 17 مهر ماه در دفتر مدیر کل انتقال خون یزد برگزار شد، مدیر کل امور اقتصاد و دارایی استان یزد، انتقال خون را دستگاه حساس و حیاتی خواند و افزود: در حوزه بهداشت و درمان و مخصوصا به انتقال خون بایستی نگاه ویژه ای داشت چون با سلامت مردم سروکار دارد و انتقال خون را یکی از دستگاه های منضبط هم در بحث مالی و هم در زمینه فعالیت تخصصی است.

مدیر کل انتقال خون استان نیز از زحمات رضا آخوندی در زمان تصدی ذیحسابی که تلاش و همکاری خوبی با این اداره کل داشتند تقدیر نمود و افزود: ذیحسابان می توانند مشاوران خوبی در بحث های مالی برای مدیران کل باشند و این اداره کل سعی کرده است تا تعامل خوبی با ذیحسابان داشته باشد.

نقی تقوائی در ادامه ضمن خوش آمدگویی به اسماعیل جعفری به علت انتصاب وی به سمت ذیحساب اداره کل انتقال خون استان یزد، برای وی آرزوی موفقیت کرد و به مباحثی همچون جایگاه انتقال خون استان در کشور، محصولات نوین انتقال خون مثل پلاکت آفرزیس،پلاسمای آفرزیس و اهدای سلول های بنیادی و نقش آنها در سلامت و ارتقاء درمان استان پرداخت.

در ادامه مراسم علی نمازی با اشاره به اوضاع بودجه کشور گفت: انتقال خون یکی از دستگاه های است که در استان از لحاظ فنی عملکرد خوبی بجای گذشته و دستگاه های مربوطه باید تلاش کنند تا مشکلات آن به حداقل برسد.

در پایان مدیر کل امور اقتصاد و دارایی استان از زحمات رضا آخوندی تشکر و با اهدای لوح اسماعیل جعفری را به سمت ذیحساب جدید اداره کل انتقال خون استان یزد معرفی نمود.