نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سفیران اهدای خون بازوی توانمند انتقال خون هستند

سفیران اهدای خون بازوی توانمند انتقال خون هستند

مدیر کل انتقال خون استان یزد:

سفیران اهدای خون بازوی توانمند انتقال خون هستند

دو سفیر اهدای خون با حضور در انتقال خون یزد ضمن دریافت لوح خود با اهدای خون به کمک بیماران شتافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون یزد، در این دیدار که دهم آبان در دفتر مدیر کل انتقال خون استان برگزار شد، دکتر نقی تقوائی با تاکید بر نقش سفیران اهدای خون در ترویج فرهنگ اهدای خون گفت: با اهدای هر کیسه خون می شود جان سه نفر را نجات داد و این اداره کل همیشه از همراهی و ظرفیت هنرمندان در زمینه ترویج فرهنگ اهدای خون بهره برده است که کمال تقدیر و تشکر را از آنان داریم.

تقوائی دنیای کنونی را عصر دیجیتال دانست و گفت: در این اوضاع و احوال عصر کنونی باید از ظرفیت فضای مجازی در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون استفاده کنیم و لذا هنرمندان، ورزشکاران و شخصیت های محبوب و مردمی می توانند نقش بزرگی در این زمینه ایفا کنند.

مهدی قانع بازیگر و مجری توانمند و همچنین عباس ملازینلی مشاور فرهنگی شهردار یزد در گفتگوهای جداگانه بر اهمیت اهدای خون تاکید کردند و اهدای خون را وظیفه همگان دانستند و از مردم درخواست کردند برای نجات جان همنوع در این کار خداپسندانه مشارکت کنند.

نقی تقوائی در پایان مراسم با اهدای لوح سفیر اهدای خون که مزین به امضای مدیرعامل سازمان انتقال خون و همچنین منقش به آثار دریافتی از شرکت کنندگان در مسابقه قهرمان زندگی من به مهدی قانع و عباس ملازینلی از همراهی و همکاری این سفیر در زمینه ترویج فرهنگ اهدای خون تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است پس از مراسم مهدی قانع با اهدای خون بار دیگر به صف بخشندگان حیات پیوست و تصاویری از اهدای خون خود را در فضای مجازی انتشار داد.