نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سفیر اهدای خون، همراه همیشگی انتقال خون یزد

سفیر اهدای خون، همراه همیشگی انتقال خون یزد

در آستانه ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) سفیر اهدای خون که در زمینه های دیگری همچون مجری، مداح، قاری، مدیر روابط عمومی بنیاد نخبگان فعالیت دارد، با حضور در اداره کل انتقال خون یزد بار دیگر به صف بخشندگان حیات پیوست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان یزد، در این مراسم که تعدادی از کارکنان بنیاد نخبگان نیز حضور داشتند، مدیر روابط عمومی بنیاد نخبگان ضمن اهدای خون با بیان این که بیماران برای زنده ماندن همواره چشم امید به افرادی دارند که با اهدای داوطلبانه خون خود زندگی دوباره به آنان می بخشند، اظهار کرد: اهدای خون یک اقدام الهی، انسانی است و مشارکت در این امر خداپسندانه وظیفه انسان های نوع دوست است و امیدواریم این حرکت در جامعه نخبگان کشور نیز نهادینه شود.

 "حامد سلطانی"همچنین در خصوص مشارکت همیشگی نخبگان و کارکنان بنیاد نخبگان در آئین نوع دوستی اهدای خون گفت: کارکنان این بنیاد و نخبگان استان یزد چه در مناسبت های خاص و چه در شرایط معمول و یا ضرورت، با اهدای خون سعی در انجام وظیفه انسانی خود داشته‌اند و امید است که این نیت خیراندیشانه مورد قبول حق تعالی واقع شود.

سلطانی در پایان گفت: ترویج فرهنگ حیاتی اهدای خون با توجه به افزایش حوادث، سوانح و بیماریهای مختلف که نیاز به خون را دو چندان کرده در جامعه امروزی بسیار ضروری به نظر می‌رسد. به همین منظور این وضعیت ایجاب می‌کند که عمل خیر اهدا خون به عنوان یکی از مهمترین ارکان همدلی و کمک به همنوع در جامعه امروزی قلمداد شود.