نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ششمین کمپین هدیه سرخ در یزد آغاز شد

ششمین کمپین هدیه سرخ در یزد آغاز شد

برای ششمین سال کمپین هدیه سرخ با حضور کثیر دانشجویان و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در مرکز اهدای خون رقم خورد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون یزد، شامگاه یکشنبه 28 فرووردین ماه و همزمان با نیمه رمضان و ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد ضمن مشارکت گسترده در امر اهدای خون، حمایت خود را از کمپین هدیه سرخ و نجات جان بیماران اعلام کردند.

این مراسم که با همکاری کانون خیریه امام علی(ع) دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و انجمن راه نشاط و آرامش (آرنا) برگزار شد، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه پس از اهدای خون درباره مشارکت گسترده دانشجویان از این کمپین گفت: اهدای خون مصداق بارز کمک به هم نوع است و بایستی در این زمینه بین دانشجویان و قشر جوان فرهنگسازی شود.

دکتر علی دهقانی از استقبال خوب دانشجویان مخصوصا بانوان از کمپین هدیه سرخ و همچنین دست اندرکاران آن تشکر نمود و افزود: کمپین هدیه سرخ در سالهای گذشته با حضور خوب دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بنحو مطلوب در ماه مبارک رمضان و در راستای نجات جان بیماران رقم خورد و امیدوارم امسال نیز با همین شور و نشاط تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه داشته باشد.

گفتنی است کمپین هدیه سرخ از برنامه های تقویم سالیانه کانون خیریه امام علی (ع) دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد است که در چند سال گذشته با استقبال خوب دانشجویان مواجه شده و امسال نیز از نیمه ماه مبارک رمضان آغاز و تا پایان ماه ادامه دارد که از دانشجویان دعوت به عمل می آید تا در این سنت حسنه مشارکت کنند.