اخبار و مطالب اخبار و مطالب

شعار پرسنل در صعود كوهنوردي به ارتفاعات مهريز

شعار پرسنل در صعود كوهنوردي به ارتفاعات مهريزبه گزارش روابط عمومی پایگاه انتقال خون يزد، بمناسبت ميلاد با سعادت مولاي متقيان حضرت علي (ع)، تيم كوهنوردي پايگاه مقاومت بسيج شهيداشرفي اصفهاني انتقال خون يزد روز    5 شنبه مورخ 19/3/90 به ارتفاعات شهرستان مهريز (كوه طزنج) صعود كردند. اين كوهنوردي با هدف ترويج روحيه نشاط و شادابي و همچنين سلامت كاركنان دولت از سوي بسيج ادارات و با حضورسازمان ها و ارگان هاي دولتي و نهادهاي استان در سالي كه مزين است به "سال جهاد اقتصادي" برگزار شد و تيم كوهنوردي بسيج اين پايگاه متشكل از 9 نفر با حمل پرچم و شعار مربوط به اهداي خون در اين مراسم شركت نمودند.

     نكته مورد توجه در اين مراسم،  مصاحبه خبرنگار صدا و سيما با يكي از پرسنل انتقال خون يزد در خصوص نقش ورزش در سلامت و روند زندگي بود.

      ايشان پاسخ دادند: ورزش باعث سلامت و شادابي بدن مي شود كه اگر فرد اهداكننده خون داشته باشد باعث مي شود سلامت خون نيز افزايش پيدا كند.

     در ادامه خبرنگار صدا و سيما پرسيد پيام شما در روز 24 خرداد "روز جهاني اهداكنندگان" براي بينندگان و اهداكنندگان خون چيست؟

ايشان در پاسخ گفت : 24 خرداد روز جهاني اهداكنندگان خون را به همه اهدا كنندگان  تبريك  مي گويم و با توجه به شعار جهاني امسال اهداكنندگان خون كه "نجات جان انسان هاي بيشتر ، با اهداي خون بيشتر" مي باشد، از آحاد مردم نوع دوست يزد مي خواهم در اين روز به پايگاه انتقال خون مراجعه و خون خود را اهدا نمايند. در ادامه خبرنگار صدا و سيما با تأكيد بر روز جهاني اهداكنندگان خون و همچنين پلاكاردي مبني بر گراميداشت روز 24 خرداد كه در دست پرسنل پايگاه بود  مردم را به اهداي خون دعوت نمود. 

    در پايان كوهنوردي بسيجيان با قرائت زيارت عاشورا محبت خود را به ساحت مقدس امام حسين (ع) ابراز داشتند.

     اين مراسم در 2 نوبت در اخبار ساعت 21 و همچنين اخبار ساعت 23 روز 5 شنبه از شبكه تابان پخش گرديد.