نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

طرح اهدای خون سالم ، اهدای زندگی و اهدای کتاب ، اهدای دانایی در یزد برگزار می گردد

طرح اهدای خون سالم ، اهدای زندگی و اهدای کتاب ، اهدای دانایی در یزد برگزار می گردد

مدیر کل انتقال خون یزد در بازدید از  برنامه ملی کتابخانه گردی خبرداد؛

طرح "اهدای خون سالم ، اهدای زندگی و اهدای کتاب ، اهدای دانایی" در یزد برگزار می گردد

   به مناسبت روز جهانی اهداکنندگان خون، طرح "اهدای خون سالم ، اهدای زندگی و اهدای کتاب ، اهدای دانایی" سال آینده در یزد با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان و اداره کل انتقال خون استان برگزار می گردد.

 به گزارش روابط عمومي اداره کل انتقال خون يزد، همزمان با 18 اسفند سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی "نقی تقوائی" مدیر کل انتقال خون استان یزد با حضور در کتابخانه بزرگ امام علی (ع) در برنامه ملی کتابخانه گردی شرکت نمود و افزود: با توجه به اینکه سال آینده شهر یزد به عنوان پایتخت کتاب ایران نامگذاری شده است این چنین حرکت هایی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی سودمند است.

در این بازدید "رقیه دوست فاطمیا" مدیر کل کتابخانه های عمومی استان، توضیحات لازم مربوط به این طرح و نکات گفتنی در خصوص کتابخانه های عمومی استان را متذکر شد و سپس با توافق طرفین قرار شد با توجه به نامگذاری "شهر یزد، پایتخت کتاب ایران" طرح اهدای خون و اهدای کتاب با شعار "اهدای خون سالم ، اهدای زندگی و اهدای کتاب ، اهدای دانایی" به مناسبت روز جهانی اهداکنندگان خون ( 24 خرداد 98) برای اولین بار در یزد رقم بخورد و در نشست های تخصصی ابعاد و جزئیات آن مشخص گردد.

گفتنی است استاندار، معاونین استاندار، فرماندار، مدیران کل و فرهیختگان از جمله افراد بازدید کننده دیگر در برنامه ملی کتابخانه گردی بودند.